CEKOR R 1L farba przeciwrdzewna ftalowo silikonowa

Dostępność: w magazynie
Cena brutto: 42,06 zł 42.06
zawiera 23% VAT
Cena netto: 34,20 zł
bez 23% VAT
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Cekor R to farba przeciwrdzewna, termoodporna do 200'C, ftalowo-silikonowa, na niedokładnie wyczyszczone powierzchnie, czerwona tlenkowa.

Farba przeznaczona jest do antykorozyjnego zabezpieczania konstrukcji stalowych i żeliwnych. Farba ma dobra tolerancje do niedokładnie oczyszczonego podłoża. Farba Cekor R nie wymaga nakładania powłoki nawierzchniowej, ale może być stosowana jako podkład antykorozyjny pod farby i emalie ftalowe, ftalowe modyfikowane, chlorokauczukowe. Farba zalecana jest do antykorozyjnego zabezpieczania zewnętrznych, stalowych powierzchni rurociągów cieplnych o temperaturze czynnika grzejnego do 200'C (okresowo do 300'C)

Dostępna w kolorze czerwony tlenkowy

Inne pojemności

[product id="157, 46826"]

Ilość warstw: 2-4

Kolejna warstwa: Po 24 godz. SCHNIECIE: 24 godz.

Wydajność przy jednej warstwie: 10-11m2/l przy grubości 50um na sucho
Rozcieńczalnik: Do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania

SPOSÓB STOSOWANIA:

Farbę należy nakładać na oczyszczone, suche, pozbawione tłuszczu i kurzu powierzchnie. Przed malowaniem farbę dokładnie wymieszać. Dla powłok bez emalii nawierzchniowej dekoracyjnej, w zależności od agresywności środowiska zaleca się nakładanie 2-4 warstw w odstępach 24 godzin od nałożenia poprzedniej warstwy. W przypadku gdy wymagany jest odpowiedni efekt dekoracyjny na farbę można nałożyć 1-2 warstwy wyrobu nawierzchniowego. Pierwsza warstwę emalii ftalowej można nanosić po 10 godzinach aklimatyzacji powłoki, a pozostałe emalie po 10 dniach aklimatyzacji.

Produkty powiązane

Skontaktuj się z nami (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl